# Name Country Squad 1 Squad 2 Squad 3 Squad 4 Squad 5 Squad 6 Squad 7 Squad 8 Squad 9 Squad 10 Squad 11 Squad 12 Squad 13 Squad 14 Squad 15 Squad 16 Squad 17 Squad 18 Squad 19 Squad 20
1 Aidas Borodinas LT Final Step 1 - Sun 09:00 Final Step 2 A - Sun 12:00 Doubles Final 1 - Sun 14:45 Squad 13 - Wed 11:00 Squad 14 - Wed 15:00 Squad 15 - Wed 19:30 Squad 23 - Sat 15:00
2 Aleks Asenov BUL Squad 8 - Mon 15:00 Squad 12 - Tue 19:30 Squad 15 - Wed 19:30
3 Aleksandar Djordje Stefanovic SRB Squad 1 - Sat 11:00 Squad 2 - Sat 15:00 Squad 3 - Sat 19:30 Squad 4 - Sun 11:00 Squad 5 - Sun 15:00 Squad 6 - Sun 19:30 Squad 7 - Mon 11:00
4 Alexander Zahariev BUL Final Step 1 - Sun 09:00 Doubles Final 1 - Sun 14:45 Squad 5 - Sun 15:00 Squad 6 - Sun 19:30 Squad 9 - Mon 19:30 Squad 11 - Tue 15:00 Squad 14 - Wed 15:00 Squad 15 - Wed 19:30 Doubles Stepladder 2 - Sun 20:00
5 Alexandru Arbanas ROU Final Step 1 - Sun 09:00 Final Step 2 A - Sun 12:00 Doubles Final 1 - Sun 14:45 Squad 19 - Fri 11:00 Squad 20 - Fri 15:00 Doubles Stepladder 1 - Sun 18:00 A Steplader 3 - Sun 19:00 Doubles Stepladder 2 - Sun 20:00 Doubles Stepladder 3 - Sun 21:00
6 Anastasia Bitsakou GRE Squad 15 - Wed 19:30 Squad 16 - Thu 11:00 Squad 19 - Fri 11:00 Squad 22 - Sat 11:00
7 Andreas Ioannidis Squad 20 - Fri 15:00 Squad 22 - Sat 11:00
8 Andrius Pelakauskas LT Squad 12 - Tue 19:30 Squad 13 - Wed 11:00 Squad 14 - Wed 15:00 Squad 15 - Wed 19:30 Squad 23 - Sat 15:00
9 Angel Pilev BUL Squad 1 - Sat 11:00 Squad 6 - Sun 19:30 Squad 8 - Mon 15:00
10 Atanas E Atanasov BUL Squad 1 - Sat 11:00 Squad 2 - Sat 15:00 Squad 7 - Mon 11:00 Squad 10 - Tue 11:00 Squad 11 - Tue 15:00
11 Bojan Kovacic SRB Squad 19 - Fri 11:00 Squad 21 - Fri 19:30 Squad 22 - Sat 11:00 Squad 24 - Sat 19:30
12 Branislav Sergievski BUL Squad 1 - Sat 11:00 Squad 4 - Sun 11:00 Squad 5 - Sun 15:00 Squad 12 - Tue 19:30
13 Burak Natal TUR Squad 22 - Sat 11:00 Squad 24 - Sat 19:30
14 Cezar Constantin Feliu ROU Squad 20 - Fri 15:00 Squad 21 - Fri 19:30 Squad 22 - Sat 11:00 Squad 23 - Sat 15:00 Squad 24 - Sat 19:30
15 Craciun Octavian Anton ROU Final Step 2 A - Sun 12:00 Doubles Final 1 - Sun 14:45 A Steplader 2 - Sun 20:00 Squad 8 - Mon 15:00 Squad 9 - Mon 19:30 Squad 10 - Tue 11:00 Squad 11 - Tue 15:00 A Steplader 3 - Sun 19:00
16 Cynthia Duca MLT Doubles Final 1 - Sun 14:45 Squad 15 - Wed 19:30 Squad 17 - Thu 15:00 Squad 20 - Fri 15:00 Squad 22 - Sat 11:00 Squad 24 - Sat 19:30 Doubles Stepladder 1 - Sun 18:00
17 Darin Trayanov BUL Final Step 1 - Sun 09:00 Doubles Final 1 - Sun 14:45 Squad 3 - Sat 19:30 Squad 4 - Sun 11:00 Squad 5 - Sun 15:00 Squad 7 - Mon 11:00 Squad 8 - Mon 15:00 Squad 24 - Sat 19:30
18 David Barak SK Final Step 2 A - Sun 12:00 Doubles Final 1 - Sun 14:45 Squad 15 - Wed 19:30 Squad 16 - Thu 11:00 Squad 17 - Thu 15:00 Squad 18 - Thu 19:30 Squad 19 - Fri 11:00 Squad 20 - Fri 15:00 Squad 22 - Sat 11:00 Doubles Stepladder 1 - Sun 18:00 Doubles Stepladder 2 - Sun 20:00 Doubles Stepladder 3 - Sun 21:00
19 Davorin Tepeh SLO B Group Final 1 - Sun 09:00 B Group Final 2 - Sun 12:00 Squad 4 - Sun 11:00 Squad 7 - Mon 11:00 Squad 8 - Mon 15:00 Squad 10 - Tue 11:00 Squad 11 - Tue 15:00 Squad 12 - Tue 19:30 Squad 13 - Wed 11:00
20 Dian Doytchev Dinev BUL Final Step 2 A - Sun 12:00 Doubles Final 1 - Sun 14:45 Squad 1 - Sat 11:00 Squad 4 - Sun 11:00 Squad 6 - Sun 19:30 Squad 9 - Mon 19:30 Squad 15 - Wed 19:30
21 Diana Enculescu ROU Doubles Final 1 - Sun 14:45 Squad 8 - Mon 15:00 Squad 9 - Mon 19:30 Squad 10 - Tue 11:00 Squad 11 - Tue 15:00
22 Dimitar Yarmin BUL Squad 9 - Mon 19:30 Squad 12 - Tue 19:30
23 Dimitris Vouvoudakis GRE Squad 15 - Wed 19:30 Squad 18 - Thu 19:30 Squad 19 - Fri 11:00 Squad 22 - Sat 11:00
24 Dimitris Zgouri GRE Squad 19 - Fri 11:00 Squad 21 - Fri 19:30 Squad 22 - Sat 11:00 Squad 24 - Sat 19:30
25 Dmitry Pudov RUS Squad 10 - Tue 11:00 Squad 11 - Tue 15:00
26 Ebru Ozogluuntur TUR Squad 22 - Sat 11:00 Squad 23 - Sat 15:00 Squad 24 - Sat 19:30
27 Eliave Adva IL Final Step 1 - Sun 09:00 Final Step 2 A - Sun 12:00 Squad 9 - Mon 19:30 Squad 11 - Tue 15:00 Squad 12 - Tue 19:30 Squad 14 - Wed 15:00 Squad 17 - Thu 15:00 Squad 20 - Fri 15:00
28 EVGENIOS EFSTATHIOU CY B Group Final 1 - Sun 09:00 B Group Final 2 - Sun 12:00 Squad 15 - Wed 19:30 Squad 16 - Thu 11:00 Squad 19 - Fri 11:00 Squad 22 - Sat 11:00
29 George Alekian BUL Squad 1 - Sat 11:00 Squad 4 - Sun 11:00 Squad 8 - Mon 15:00 Squad 11 - Tue 15:00 Squad 12 - Tue 19:30
30 George Kiou GRE Squad 20 - Fri 15:00 Squad 22 - Sat 11:00
31 Georgi Parashkevov Bogdanov BUL Squad 11 - Tue 15:00 Squad 14 - Wed 15:00 Squad 17 - Thu 15:00
32 Georgi Bozhilov BUL Squad 2 - Sat 15:00 Squad 3 - Sat 19:30 Squad 4 - Sun 11:00 Squad 5 - Sun 15:00 Squad 8 - Mon 15:00 Squad 9 - Mon 19:30 Squad 11 - Tue 15:00 Squad 12 - Tue 19:30 Squad 15 - Wed 19:30 Squad 18 - Thu 19:30 Squad 24 - Sat 19:30
33 Georgi Deliyski BUL Squad 1 - Sat 11:00 Squad 2 - Sat 15:00 Squad 4 - Sun 11:00 Squad 5 - Sun 15:00 Squad 13 - Wed 11:00 Squad 15 - Wed 19:30 Squad 16 - Thu 11:00
34 Georgi Dimov BUL Doubles Final 1 - Sun 14:45 Squad 1 - Sat 11:00 Squad 2 - Sat 15:00 Squad 4 - Sun 11:00 Squad 5 - Sun 15:00 Squad 18 - Thu 19:30 Squad 22 - Sat 11:00 Squad 24 - Sat 19:30
35 Gheorghe Nicolae ROU Doubles Final 1 - Sun 14:45 Squad 19 - Fri 11:00 Squad 20 - Fri 15:00 Squad 21 - Fri 19:30 Squad 22 - Sat 11:00 Squad 23 - Sat 15:00 Squad 24 - Sat 19:30
36 Gheorghiu Stefan Cristi ROU Squad 18 - Thu 19:30 Squad 19 - Fri 11:00 Squad 21 - Fri 19:30 Squad 22 - Sat 11:00 Squad 24 - Sat 19:30
37 Gianluca Tacchio ITA Squad 18 - Thu 19:30 Squad 21 - Fri 19:30 Squad 23 - Sat 15:00
38 Giannis Xidas GRE Doubles Final 1 - Sun 14:45 Squad 17 - Thu 15:00 Squad 19 - Fri 11:00 Squad 21 - Fri 19:30 Squad 22 - Sat 11:00 Squad 24 - Sat 19:30
39 Giorgio Sarao ITA Squad 18 - Thu 19:30 Squad 21 - Fri 19:30 Squad 23 - Sat 15:00
40 Giorgos Stefanidis GRE Squad 19 - Fri 11:00 Squad 20 - Fri 15:00 Squad 22 - Sat 11:00 Squad 23 - Sat 15:00 Squad 24 - Sat 19:30
41 glory eudoxia sakellaridi GRE Squad 14 - Wed 15:00 Squad 15 - Wed 19:30 Squad 16 - Thu 11:00 Squad 19 - Fri 11:00 Squad 20 - Fri 15:00
42 Golan Levi IL Final Step 2 A - Sun 12:00 Doubles Final 1 - Sun 14:45 Squad 9 - Mon 19:30 Squad 11 - Tue 15:00 Squad 12 - Tue 19:30 Squad 13 - Wed 11:00 Squad 17 - Thu 15:00 Squad 18 - Thu 19:30 Squad 20 - Fri 15:00 Squad 21 - Fri 19:30 Squad 23 - Sat 15:00
43 Gorazd Sipek** SLO B Group Final 1 - Sun 09:00 B Group Final 2 - Sun 12:00 B Group Stepladder 1 - Sun 18:00 B Group Stepladder 2 - Sun 19:00 Squad 4 - Sun 11:00 Squad 7 - Mon 11:00 Squad 8 - Mon 15:00 Squad 10 - Tue 11:00 Squad 11 - Tue 15:00 Squad 12 - Tue 19:30 Squad 13 - Wed 11:00
44 Ilias Chatzilias GRE Squad 20 - Fri 15:00 Squad 22 - Sat 11:00 Squad 24 - Sat 19:30
45 Irina Winter GRE Squad 12 - Tue 19:30 Squad 14 - Wed 15:00 Squad 15 - Wed 19:30 Squad 18 - Thu 19:30 Squad 23 - Sat 15:00 Squad 24 - Sat 19:30
46 Ivo Klark BUL B Group Final 1 - Sun 09:00 B Group Final 2 - Sun 12:00 B Group Stepladder 1 - Sun 18:00 Squad 3 - Sat 19:30 Squad 8 - Mon 15:00 Squad 11 - Tue 15:00 Squad 14 - Wed 15:00 Squad 18 - Thu 19:30
47 Kalin Simeonov BUL Squad 8 - Mon 15:00 Squad 11 - Tue 15:00 Squad 17 - Thu 15:00
48 Kaloyan Ivanov BUL Squad 6 - Sun 19:30 Squad 9 - Mon 19:30 Squad 11 - Tue 15:00 Squad 15 - Wed 19:30 Squad 24 - Sat 19:30
49 Kaula Haziri XK Squad 15 - Wed 19:30 Squad 16 - Thu 11:00 Squad 17 - Thu 15:00 Squad 19 - Fri 11:00 Squad 21 - Fri 19:30 Squad 22 - Sat 11:00 Squad 24 - Sat 19:30
50 Kirk Hadjitofis CY Squad 17 - Thu 15:00 Squad 19 - Fri 11:00 Squad 20 - Fri 15:00 Squad 24 - Sat 19:30
51 Konstantinos Koltsidopoulos GRE Squad 17 - Thu 15:00 Squad 18 - Thu 19:30 Squad 20 - Fri 15:00 Squad 22 - Sat 11:00
52 KYRIACOS KITSIOS CY Squad 15 - Wed 19:30 Squad 16 - Thu 11:00 Squad 19 - Fri 11:00 Squad 22 - Sat 11:00
53 Kyriakos Constantinou CY Squad 10 - Tue 11:00 Squad 11 - Tue 15:00 Squad 12 - Tue 19:30 Squad 13 - Wed 11:00 Squad 16 - Thu 11:00 Squad 21 - Fri 19:30 Squad 23 - Sat 15:00 Squad 24 - Sat 19:30
54 Lefteris Montsenigos GRE Final Step 2 A - Sun 12:00 Doubles Final 1 - Sun 14:45 Squad 17 - Thu 15:00 Squad 19 - Fri 11:00 Squad 22 - Sat 11:00 Squad 23 - Sat 15:00 Doubles Stepladder 3 - Sun 21:00
55 Liav Yeyene IL Final Step 1 - Sun 09:00 Final Step 2 A - Sun 12:00 Doubles Final 1 - Sun 14:45 Squad 13 - Wed 11:00 Squad 14 - Wed 15:00 Squad 15 - Wed 19:30 Squad 17 - Thu 15:00 Squad 18 - Thu 19:30 Squad 20 - Fri 15:00 Squad 21 - Fri 19:30 Squad 23 - Sat 15:00
56 Lidija Zaletel SLO B Group Final 1 - Sun 09:00 Squad 4 - Sun 11:00 Squad 7 - Mon 11:00 Squad 8 - Mon 15:00 Squad 10 - Tue 11:00 Squad 11 - Tue 15:00 Squad 12 - Tue 19:30 Squad 13 - Wed 11:00
57 Lior Hoch IL Squad 9 - Mon 19:30 Squad 11 - Tue 15:00 Squad 12 - Tue 19:30 Squad 14 - Wed 15:00 Squad 15 - Wed 19:30 Squad 18 - Thu 19:30 Squad 20 - Fri 15:00 Squad 23 - Sat 15:00 Squad 24 - Sat 19:30
58 Liubomir Angelov BUL B Group Final 1 - Sun 09:00 B Group Final 2 - Sun 12:00 Squad 2 - Sat 15:00 Squad 3 - Sat 19:30 Squad 11 - Tue 15:00
59 Luben Dobrev Levicharov BUL Doubles Final 1 - Sun 14:45 Squad 14 - Wed 15:00 Squad 17 - Thu 15:00 Squad 23 - Sat 15:00
60 Lubomir Kuchoukov BUL B Group Final 1 - Sun 09:00 B Group Final 2 - Sun 12:00 Squad 9 - Mon 19:30 Squad 12 - Tue 19:30
61 Lucian Paraschiv ROU Squad 17 - Thu 15:00 Squad 19 - Fri 11:00 Squad 20 - Fri 15:00 Squad 22 - Sat 11:00 Squad 23 - Sat 15:00
62 Manolis Giagiakos GRE Squad 12 - Tue 19:30 Squad 14 - Wed 15:00
63 Mariana Meteksinova BUL Final Step 2 A - Sun 12:00 Doubles Final 1 - Sun 14:45 Squad 1 - Sat 11:00 Squad 2 - Sat 15:00 Squad 4 - Sun 11:00 Squad 15 - Wed 19:30 Squad 18 - Thu 19:30 Squad 22 - Sat 11:00 Doubles Stepladder 1 - Sun 18:00
64 Marina Stefanova BUL Final Step 1 - Sun 09:00 Squad 1 - Sat 11:00 Squad 2 - Sat 15:00 Squad 5 - Sun 15:00 Squad 9 - Mon 19:30 Squad 12 - Tue 19:30 Squad 15 - Wed 19:30 Squad 22 - Sat 11:00
65 Marios Ziliaskos GRE Squad 2 - Sat 15:00
66 Marius Gheorghiu ROU Squad 18 - Thu 19:30 Squad 19 - Fri 11:00 Squad 21 - Fri 19:30 Squad 22 - Sat 11:00 Squad 24 - Sat 19:30
67 Mark Chatzilias GRE Squad 15 - Wed 19:30 Squad 17 - Thu 15:00 Squad 20 - Fri 15:00 Squad 22 - Sat 11:00 Squad 24 - Sat 19:30
68 Mary Isidorou GRE Squad 18 - Thu 19:30 Squad 22 - Sat 11:00
69 Maurizio De Magistris ITA Squad 18 - Thu 19:30 Squad 21 - Fri 19:30 Squad 23 - Sat 15:00
70 Mehmet Kaya TUR Squad 7 - Mon 11:00 Squad 10 - Tue 11:00 Squad 11 - Tue 15:00 Squad 13 - Wed 11:00
71 Meni Mizrahi IL Final Step 1 - Sun 09:00 Final Step 2 A - Sun 12:00 Doubles Final 1 - Sun 14:45 Squad 13 - Wed 11:00 Squad 14 - Wed 15:00 Squad 15 - Wed 19:30 Squad 17 - Thu 15:00 Squad 18 - Thu 19:30 Squad 20 - Fri 15:00 Squad 21 - Fri 19:30 Squad 24 - Sat 19:30
72 Mert Sensoz TUR Squad 22 - Sat 11:00 Squad 23 - Sat 15:00 Squad 24 - Sat 19:30
73 Michalis Hadjiyiannis CY Squad 17 - Thu 15:00 Squad 19 - Fri 11:00 Squad 20 - Fri 15:00 Squad 22 - Sat 11:00 Squad 24 - Sat 19:30
74 Mor Lisiyansky IL B Group Final 2 - Sun 12:00 B Group Stepladder 2 - Sun 19:00 Squad 19 - Fri 11:00 Squad 21 - Fri 19:30 Squad 22 - Sat 11:00 Squad 23 - Sat 15:00 B Group Stepladder 3 - Sun 20:00
75 Myria Kastori CY Squad 17 - Thu 15:00 Squad 19 - Fri 11:00 Squad 22 - Sat 11:00
76 Nael Aldalis GRE Squad 19 - Fri 11:00 Squad 21 - Fri 19:30 Squad 22 - Sat 11:00 Squad 23 - Sat 15:00 Squad 24 - Sat 19:30
77 Niki Schiza CY Squad 18 - Thu 19:30 Squad 19 - Fri 11:00 Squad 22 - Sat 11:00
78 Nikola Antic SRB Squad 18 - Thu 19:30 Squad 20 - Fri 15:00 Squad 22 - Sat 11:00
79 Nikolai Todorov BUL Squad 4 - Sun 11:00
80 Nikolaos Galanis GRE Squad 15 - Wed 19:30 Squad 18 - Thu 19:30 Squad 20 - Fri 15:00 Squad 22 - Sat 11:00
81 Nikos Serelis GRE Final Step 1 - Sun 09:00 Final Step 2 A - Sun 12:00 Doubles Final 1 - Sun 14:45 A Steplader 2 - Sun 20:00 Squad 19 - Fri 11:00 Squad 21 - Fri 19:30 Squad 22 - Sat 11:00 Squad 24 - Sat 19:30 A Stepladder 1 - Sun 19:00 Doubles Stepladder 3 - Sun 21:00
82 Nino Stenko SLO Squad 19 - Fri 11:00 Squad 23 - Sat 15:00
83 Norbert Gebles SRB Squad 19 - Fri 11:00 Squad 21 - Fri 19:30 Squad 22 - Sat 11:00 Squad 24 - Sat 19:30
84 Nysret Haziri XK Final Step 1 - Sun 09:00 Squad 16 - Thu 11:00 Squad 17 - Thu 15:00 Squad 20 - Fri 15:00 Squad 21 - Fri 19:30 Squad 23 - Sat 15:00 Squad 24 - Sat 19:30
85 Orestis Papadopoulos CY Final Step 1 - Sun 09:00 Squad 8 - Mon 15:00 Squad 10 - Tue 11:00 Squad 13 - Wed 11:00 Squad 17 - Thu 15:00 Squad 22 - Sat 11:00 Squad 24 - Sat 19:30
86 Orfej Haliti SRB Squad 18 - Thu 19:30 Squad 20 - Fri 15:00 Squad 21 - Fri 19:30 Squad 22 - Sat 11:00 Squad 24 - Sat 19:30
87 PETROS THEODOSIOU PROSFYGAS CY Squad 22 - Sat 11:00
88 Petyo Damyanov BUL Squad 4 - Sun 11:00 Squad 10 - Tue 11:00
89 Plamen Nikolov BUL Squad 1 - Sat 11:00 Squad 2 - Sat 15:00 Squad 4 - Sun 11:00 Squad 5 - Sun 15:00
90 Plamen Stanchev BUL Final Step 1 - Sun 09:00 Final Step 2 A - Sun 12:00 Doubles Final 1 - Sun 14:45 Squad 1 - Sat 11:00 Squad 4 - Sun 11:00 Squad 5 - Sun 15:00 Squad 8 - Mon 15:00 Squad 11 - Tue 15:00 Squad 15 - Wed 19:30
91 Plamen Trayanov BUL Squad 5 - Sun 15:00 Squad 24 - Sat 19:30
92 Qendrim Krasnici XK Squad 15 - Wed 19:30 Squad 16 - Thu 11:00 Squad 18 - Thu 19:30 Squad 19 - Fri 11:00 Squad 20 - Fri 15:00 Squad 22 - Sat 11:00
93 Radoslav Tenchev BUL Final Step 2 A - Sun 12:00 Squad 7 - Mon 11:00 Squad 10 - Tue 11:00 Squad 13 - Wed 11:00 Squad 17 - Thu 15:00 Squad 20 - Fri 15:00 Squad 23 - Sat 15:00
94 Radosvet Nikolov BUL Squad 1 - Sat 11:00 Squad 9 - Mon 19:30 Squad 12 - Tue 19:30 Squad 19 - Fri 11:00 Squad 24 - Sat 19:30
95 Rimvydas Balzekas LT Doubles Final 1 - Sun 14:45 Squad 13 - Wed 11:00 Squad 14 - Wed 15:00 Squad 15 - Wed 19:30 Squad 20 - Fri 15:00 Squad 21 - Fri 19:30 Squad 23 - Sat 15:00 Squad 24 - Sat 19:30
96 Robert Vasiliu ROU B Group Final 1 - Sun 09:00 B Group Final 2 - Sun 12:00 Squad 1 - Sat 11:00 Squad 2 - Sat 15:00 Squad 4 - Sun 11:00 Squad 5 - Sun 15:00 Squad 6 - Sun 19:30 Squad 7 - Mon 11:00 Squad 24 - Sat 19:30
97 Roberto Onesti ITA Squad 18 - Thu 19:30 Squad 21 - Fri 19:30 Squad 23 - Sat 15:00
98 Roei Yehene IL Doubles Final 1 - Sun 14:45 Squad 13 - Wed 11:00 Squad 14 - Wed 15:00 Squad 18 - Thu 19:30 Squad 20 - Fri 15:00 Squad 21 - Fri 19:30 Squad 23 - Sat 15:00 Squad 24 - Sat 19:30
99 Ruslan Vasilev BUL Squad 5 - Sun 15:00 Squad 9 - Mon 19:30 Squad 15 - Wed 19:30 Squad 20 - Fri 15:00 Squad 22 - Sat 11:00 Squad 23 - Sat 15:00
100 Simeon Kraew BUL Squad 6 - Sun 19:30
101 Sofia Iliyanova Stoyanova BUL Squad 9 - Mon 19:30 Squad 12 - Tue 19:30 Squad 15 - Wed 19:30 Squad 21 - Fri 19:30
102 Sofoklis Bitsakos GRE Squad 15 - Wed 19:30 Squad 17 - Thu 15:00 Squad 19 - Fri 11:00 Squad 20 - Fri 15:00 Squad 22 - Sat 11:00 Squad 24 - Sat 19:30
103 Stauros Parasakis GRE Final Step 2 A - Sun 12:00 Doubles Final 1 - Sun 14:45 Squad 15 - Wed 19:30 Squad 16 - Thu 11:00 Squad 17 - Thu 15:00 Squad 19 - Fri 11:00 Squad 20 - Fri 15:00 Squad 24 - Sat 19:30 A Stepladder 1 - Sun 19:00
104 Stefan Cazangiu Squad 18 - Thu 19:30 Squad 19 - Fri 11:00 Squad 21 - Fri 19:30 Squad 22 - Sat 11:00 Squad 24 - Sat 19:30
105 Stefano Oddi ITA Squad 18 - Thu 19:30 Squad 21 - Fri 19:30 Squad 23 - Sat 15:00
106 Stelios Koutsogiannis GRE Squad 15 - Wed 19:30 Squad 17 - Thu 15:00 Squad 19 - Fri 11:00 Squad 23 - Sat 15:00 Squad 24 - Sat 19:30
107 Stoyan Arsov BUL Final Step 1 - Sun 09:00 Doubles Final 1 - Sun 14:45 Squad 3 - Sat 19:30 Squad 4 - Sun 11:00 Squad 5 - Sun 15:00 Squad 6 - Sun 19:30 Squad 7 - Mon 11:00 Squad 8 - Mon 15:00 Squad 9 - Mon 19:30 Squad 10 - Tue 11:00 Squad 11 - Tue 15:00 Squad 12 - Tue 19:30 Squad 13 - Wed 11:00 Squad 14 - Wed 15:00 Squad 17 - Thu 15:00 Squad 18 - Thu 19:30 Squad 19 - Fri 11:00 Squad 20 - Fri 15:00 Squad 21 - Fri 19:30 Doubles Stepladder 2 - Sun 20:00
108 Stylianos Tsakalos GRE Squad 19 - Fri 11:00 Squad 21 - Fri 19:30 Squad 22 - Sat 11:00 Squad 24 - Sat 19:30
109 Suzana Godjevac SRB Squad 2 - Sat 15:00 Squad 3 - Sat 19:30 Squad 4 - Sun 11:00 Squad 5 - Sun 15:00 Squad 6 - Sun 19:30 Squad 7 - Mon 11:00
110 tasos pantelidis 1 B Group Final 1 - Sun 09:00 B Group Final 2 - Sun 12:00 Squad 20 - Fri 15:00
111 Tasos Pantelidis 2 GRE Squad 2 - Sat 15:00 Squad 5 - Sun 15:00 Squad 6 - Sun 19:30 Squad 12 - Tue 19:30
112 TIBULEAC MIRELA ROU B Group Final 2 - Sun 12:00 Squad 1 - Sat 11:00 Squad 2 - Sat 15:00 Squad 4 - Sun 11:00 Squad 5 - Sun 15:00 Squad 6 - Sun 19:30 B Group Stepladder 3 - Sun 20:00
113 Todor Lichev BUL Doubles Final 1 - Sun 14:45 Squad 1 - Sat 11:00 Squad 4 - Sun 11:00 Squad 5 - Sun 15:00 Squad 10 - Tue 11:00 Squad 11 - Tue 15:00 Squad 13 - Wed 11:00 Squad 14 - Wed 15:00 Squad 23 - Sat 15:00
114 Todor Lichev 1 BUL Squad 24 - Sat 19:30
115 Tolga Ozogluuntur TUR Squad 22 - Sat 11:00 Squad 24 - Sat 19:30
116 Tonny Lichev BUL Squad 2 - Sat 15:00 Squad 3 - Sat 19:30 Squad 11 - Tue 15:00
117 Tsvetelina Dimitrova BUL B Group Final 2 - Sun 12:00 Squad 2 - Sat 15:00 Squad 5 - Sun 15:00 Squad 6 - Sun 19:30 Squad 12 - Tue 19:30 Squad 23 - Sat 15:00
118 Vaggelis Pergaminos* GRE Squad 17 - Thu 15:00 Squad 18 - Thu 19:30 Squad 19 - Fri 11:00 Squad 21 - Fri 19:30 Squad 22 - Sat 11:00 Squad 23 - Sat 15:00 Squad 24 - Sat 19:30
119 Vassilis Stefopoulos GRE Squad 19 - Fri 11:00 Squad 21 - Fri 19:30 Squad 22 - Sat 11:00 Squad 23 - Sat 15:00
120 Victor Dumitrascu ROU Final Step 1 - Sun 09:00 Final Step 2 A - Sun 12:00 Doubles Final 1 - Sun 14:45 Squad 19 - Fri 11:00 Squad 20 - Fri 15:00 Squad 23 - Sat 15:00 Squad 24 - Sat 19:30
121 Vieri Riccioni ITA Squad 18 - Thu 19:30 Squad 21 - Fri 19:30 Squad 23 - Sat 15:00
122 Vivian Banjac HR Squad 21 - Fri 19:30 Squad 22 - Sat 11:00 Squad 24 - Sat 19:30
123 Vladimir Godjevac SRB Squad 2 - Sat 15:00 Squad 4 - Sun 11:00
124 Yavor Milanov BUL Squad 3 - Sat 19:30 Squad 7 - Mon 11:00 Squad 9 - Mon 19:30 Squad 10 - Tue 11:00 Squad 13 - Wed 11:00 Squad 16 - Thu 11:00
125 Zhivko Dimitrov* BUL B Group Final 1 - Sun 09:00 Squad 11 - Tue 15:00 Squad 12 - Tue 19:30 Squad 14 - Wed 15:00 Squad 15 - Wed 19:30
126 Zoran Banjac HR Squad 21 - Fri 19:30 Squad 23 - Sat 15:00 Squad 24 - Sat 19:30